compare_arrows0

Termostatai

  • Rūšiuoti
    Rodyti tik sandėlyje:
  • Naujiena
more_vertHD13-L Programuojamas savaitinis termoreguliatorius radiatoriui su LCD
Be mokesčių: 28.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
HD13-L Programuojamas savaitinis termoreguliatorius radiatoriui su LCD close

Termostatu, reguliuodami radiatoriaus vožtuvą, galima nustatyti tinkamą temperatūrą ir laiką, bei sutaupyti iki 30% šilumos energijos. Tinka namuose, biuruose, kur yra centrinio šildymo sistema. Galimybės: Leidžia nustatyti savaitės programą (8 laiko atkarpos ir dvi temperatūros kiekvieną dieną). Tam naudojamas nuolatinis valdymas ir kitos funkcijos, kurios padeda sutaupyti daugiau energijos...

more_vertLaidinis termostatas TYBOX5000
Be mokesčių: 89.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Laidinis termostatas TYBOX5000close

Privalumai naudojant "TYBOX 5000":Lengvas ir greitas temperatūros pokytis su termostatuSuderinama su "TYDOM" ekosistemos nuotoliniam valdymui ir programavimui naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterįKietasis laidinis katilo termostatas arba negrįžtamasis šilumos siurblysTPI valdiklisTemperatūros reguliavimasRodo kambario temperatūrą..

  • Naujiena
more_vertTermostatas PT52 su OpenTherm komunikacija
Be mokesčių: 70.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Termostatas PT52 su OpenTherm komunikacija close

Savybės PT52:Kambario termostatas šilumos šaltiniams valdyti su „OpenTherm“ (OT +) ryšiu (= duomenų perdavimo sistema tarp katilo ir termostato).Privalumai PT52:didelis BACKLIGHT ekranas ir paprastas valdymasintuityvus nustatymų pasirinkta kalba naršymas (CZ / PL / EN / DE / RU / SVK)9 savaitinės programos CH (su šešiais temperatūros pokyčiais per dieną)1 savaitės karšto vandens programa (su 3 lai..

  • Naujiena
more_vertTermostatas su WiFI
Be mokesčių: 157.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Termostatas su WiFIclose

Termostatas su Wi-Fi funkcija:„PT32 WiFi“ yra intelektualus skaitmeninis termostatas su įdiegtu „WiFi“ moduliu ir vidine antena. Tai tinka visiems katilams, kuriems reikalingi be potencialo (be potencialo) perjungimo kontaktai (pvz., Dujiniai katilai, elektriniai katilai, cirkuliaciniai siurbliai, termoelektriniai pavaros ar oro kondicionavimo įrenginiai).• Galima prisijungti prie elektrinio šildy..

more_vertTermostato  TYBOX 5000 ir  TYDOM 1.0 IP box rinkinis
Be mokesčių: 199.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Termostato TYBOX 5000 ir TYDOM 1.0 IP box rinkinisclose

Puikus belaidžio laidinio belaidžio ryšio sprendimasLengvas ir greitas temperatūros pokytis su termostatuIntuityvusis nuotolinis valdymas ir programavimas naudojant "TYDOM" programąTermostatas, tinkantis kambario dekoravimui dėl 5 skirtingų dangų spalvųPrijungtas termostatas katilui arba negrįžtamam šilumos siurbliuiŠildymo valdymas nuotoliniu būdu naudojant "TYDOM" programąProgramuojamas termosta..

Termostatai

Termostatai reguliatoriai kurie padeda palakyti norimą patalpų temperatūrą visose patalpose arba atskiruose kambariuose (zonose). Reguliavimas vykdomas pagal jutiklio signalą. Kai temperatūra nukrenta, termostatas įjungia šildymo įrenginį, kai norima temperatūra yra pasiekiama, šildymo prietaisas išjungiamas.