compare_arrows0

Termostatai

  • Rūšiuoti
    Rodyti tik sandėlyje:
  • Naujiena
more_vertHD13-L Programuojamas savaitinis termoreguliatorius radiatoriui su LCD
Be mokesčių: 28.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
HD13-L Programuojamas savaitinis termoreguliatorius radiatoriui su LCD close

Termostatu, reguliuodami radiatoriaus vožtuvą, galima nustatyti tinkamą temperatūrą ir laiką, bei sutaupyti iki 30% šilumos energijos. Tinka namuose, biuruose, kur yra centrinio šildymo sistema. Galimybės: Leidžia nustatyti savaitės programą (8 laiko atkarpos ir dvi temperatūros kiekvieną dieną). Tam naudojamas nuolatinis valdymas ir kitos funkcijos, kurios padeda sutaupyti daugiau energijos...

more_vertLaidinis termostatas TYBOX5000
Be mokesčių: 89.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Laidinis termostatas TYBOX5000close

Privalumai naudojant "TYBOX 5000":Lengvas ir greitas temperatūros pokytis su termostatuSuderinama su "TYDOM" ekosistemos nuotoliniam valdymui ir programavimui naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterįKietasis laidinis katilo termostatas arba negrįžtamasis šilumos siurblysTPI valdiklisTemperatūros reguliavimasRodo kambario temperatūrą..

more_vertMaitinimo šaltinis  PT41-M(S).
Be mokesčių: 25.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Maitinimo šaltinis PT41-M(S).close

Savybės AD05-DIN:Naudojamas PT41-M (S) blokams maitinti, pranašumas yra paprastas montavimas ant DIN bėgelio.TECHNINIAI PARAMETRAIĮėjimas 230V / 50HzIšėjimas 5V / 2,5A DCTechninė specifikacijaMontažas „DIN lištu“Įėjimas 230 V / 50 HzIšėjimas 5 V / 2,5 A DC..

  • Naujiena
more_vertTermostatas PT52 su OpenTherm komunikacija
Be mokesčių: 70.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Termostatas PT52 su OpenTherm komunikacija close

Savybės PT52:Kambario termostatas šilumos šaltiniams valdyti su „OpenTherm“ (OT +) ryšiu (= duomenų perdavimo sistema tarp katilo ir termostato).Privalumai PT52:didelis BACKLIGHT ekranas ir paprastas valdymasintuityvus nustatymų pasirinkta kalba naršymas (CZ / PL / EN / DE / RU / SVK)9 savaitinės programos CH (su šešiais temperatūros pokyčiais per dieną)1 savaitės karšto vandens programa (su 3 lai..

  • Naujiena
more_vertTermostatas su WiFI
Be mokesčių: 157.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Termostatas su WiFIclose

Termostatas su Wi-Fi funkcija:„PT32 WiFi“ yra intelektualus skaitmeninis termostatas su įdiegtu „WiFi“ moduliu ir vidine antena. Tai tinka visiems katilams, kuriems reikalingi be potencialo (be potencialo) perjungimo kontaktai (pvz., Dujiniai katilai, elektriniai katilai, cirkuliaciniai siurbliai, termoelektriniai pavaros ar oro kondicionavimo įrenginiai).• Galima prisijungti prie elektrinio šildy..

more_vertTermostato  TYBOX 5000 ir  TYDOM 1.0 IP box rinkinis
Be mokesčių: 199.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Termostato TYBOX 5000 ir TYDOM 1.0 IP box rinkinisclose

Puikus belaidžio laidinio belaidžio ryšio sprendimasLengvas ir greitas temperatūros pokytis su termostatuIntuityvusis nuotolinis valdymas ir programavimas naudojant "TYDOM" programąTermostatas, tinkantis kambario dekoravimui dėl 5 skirtingų dangų spalvųŠildymo valdymas nuotoliniu būdu naudojant "TYDOM" programąProgramuojamas termostatas skirtingais dienos laikais (easant namuose, paliekant namą, v..

more_vert Keitiklis RS232 to Ethernet PRE40
Be mokesčių: 87.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Keitiklis RS232 to Ethernet PRE40close

PRE40 savybės:Keitklis naudojamas prijungti PT41 prie vietinio tinklo (laidu arba WiFI). Taigi prijungtą įrenginį galima valdyti iš bet kurio tinklo kompiuterio, per internetą ir iš bet kurios pasaulio vietos.NEMOKAMA Android  „PT41“ programa atsisiuntimui „PlayMarket“NEMOKAMA „iOS“ programa atsisiuntimui „App Store iOS“Kas galima su PRE40?valdyti ir kontroliuoti šildymo sistema PT41  iš..

more_vertPT41 - zoninis grindinio šildymo centrinis valdymo modulis PT41
Be mokesčių: 140.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
PT41 - zoninis grindinio šildymo centrinis valdymo modulis PT41close

Elektroninis blokas, vadinamas MASTER (pagrindinis), galintis reguliuoti temperatūrą 6 kambariuose ir tuo pačiu valdyti katilą bei cirkuliacinį siurblį.Savybės PT41-M:NAUJA VERSIJA NUO 2014 12 1 (programinė įranga 12.02)!Siūlo šiuos patobulinimus:valdyti sistemą internetutemp jungimas. jutikliai arba kambario termostataipereinamųjų zonų prioriteto galimybėtemperatūros korekcijasiurblį perjungti ti..

Termostatai

Termostatai reguliatoriai kurie padeda palakyti norimą patalpų temperatūrą visose patalpose arba atskiruose kambariuose (zonose). Reguliavimas vykdomas pagal jutiklio signalą. Kai temperatūra nukrenta, termostatas įjungia šildymo įrenginį, kai norima temperatūra yra pasiekiama, šildymo prietaisas išjungiamas.