compare_arrows0

Elektrinis šildymas

  • Rūšiuoti
    Rodyti tik sandėlyje:
more_vertElektros šildymo įmtuvas
Be mokesčių: 104.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Elektros šildymo įmtuvasclose

RF 4890 naudojimo privalumai:Puikiai tinka temperatūrai valdyti atskirai kiekviename kambaryjeZonos termostatas užtikrina aukštą valdymo tikslumąGalimybė pridėti grindų jutiklį, kad būtų patogiau ir saugiauSpecialiai elektriniam grindų šildymuiSavaitės programavimas centralizuotas TYDOM 4000Individualus kambario valdymas su TYBOX 5101 zonos termostatuRF termostato valdymo parinkimasGP 40 arba GP 5..

more_vertĮmtuvas su 16 A įšėjimu
Be mokesčių: 74.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Įmtuvas su 16 A įšėjimuclose

Elektros konvektorių reguliavimas valdant energijąPI reguliavimas ON / OFFGalimybė pereiti tarp X2D ir X3D protokoloSuderinamas su „Minor 1000“ belaidžiu termostatuSuderinama su TYDOM nuotolinio valdymo pulteliu naudojant išmanųjį telefoną ir planšetinius kompiuterius..

more_vertLaidinis termostatas TYBOX5000
Be mokesčių: 89.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Laidinis termostatas TYBOX5000close

Privalumai naudojant "TYBOX 5000":Lengvas ir greitas temperatūros pokytis su termostatuSuderinama su "TYDOM" ekosistemos nuotoliniam valdymui ir programavimui naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterįKietasis laidinis katilo termostatas arba negrįžtamasis šilumos siurblysTPI valdiklisTemperatūros reguliavimasRodo kambario temperatūrą..

more_vertTermostato  TYBOX 5000 ir  TYDOM 1.0 IP box rinkinis
Be mokesčių: 199.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Termostato TYBOX 5000 ir TYDOM 1.0 IP box rinkinisclose

Puikus belaidžio laidinio belaidžio ryšio sprendimasLengvas ir greitas temperatūros pokytis su termostatuIntuityvusis nuotolinis valdymas ir programavimas naudojant "TYDOM" programąTermostatas, tinkantis kambario dekoravimui dėl 5 skirtingų dangų spalvųŠildymo valdymas nuotoliniu būdu naudojant "TYDOM" programąProgramuojamas termostatas skirtingais dienos laikais (easant namuose, paliekant namą, v..

more_vertTermostato rinkinys TYBOX 5100
Be mokesčių: 251.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Termostato rinkinys TYBOX 5100 close

Šildymo valdymas nuotoliniu būdu naudojant programą „TYDOM“Programuokite termostatą skirtingais  т (pakildami, palikdami namus, vakare ir pan.) Naudojant „TYDOM“ programąTermostato temperatūros nustatymo keitimasKambario temperatūros rodymas termostateNaudodamiesi „TYDOM“ programa, TYDOM 1.0 galima naudoti norėdami valdyti savo žaliuzės ir pan.Komplektą sudaro:TYDOM 1.0  namų automatikos..

Ar jūsų namuose yra elektrinis šildymas? Konvektoriai, plokščių šildytuvai, grindų šildymas ar saugojimo šildytuvai…, šie sprendimai leis valdyti ir programuoti savo šildymo sistemą pagal savo gyvenimo būdą, kad sutaupytumėte elektros energijos sąskaitą, tuo pačiu užtikrins, kad jūsų namai būtų patogūs. Sužinokite apie energijos valdymo termostatus ir valdiklius kuriuos naudojame elektriniam šildymui.