compare_arrows0
1
Aplikacija TYDOM
Aplikacija TYDOM
Aplikacija TYDOM
Aplikacija TYDOM
Aplikacija TYDOMAplikacija TYDOM
  • favorite_border
  • compare_arrows

Aplikacija TYDOM

Delta Dore
chat
  • Gamintojas: Delta Dore
  • Kategorija:Apšvietimo valdymas
  • Prekės kodas: Tydom App
  • Kodas: Tydom App
  • Matmenys (A х P х G): 0.00см x 0.00см x 0.00см
  • Ar turime: 1
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Prijunkite apšvietimą prie savo išmaniojo telefono ir valdykite jį nuotoliniu būdu naudodami „Tydom“ programą.


Mes siūlome protingus sprendimus su namų automatizavimu, kurie gali valdyti jūsų vidaus ir lauko apšvietimą, kad būtų užtikrintas didesnis komfortas, energijos taupymas ir saugumas. Belaidė mūsų apšvietimo produktų technologija taip pat reiškia, kad jie gali būti įrengti mažai reikalingo darbo.


Sužinokite, kaip mūsų protingi sprendimai gali supaprastinti jūsų kasdienį gyvenimą.


AUTOMATINIS IR PROGRAMAS JŪSŲ APŠVIETIMAS

„Delta Dore“ namų automatikos valdymas leidžia valdyti savo vidaus ir lauko apšvietimą tiesiog ir iš centralizuotai iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Kai atvykote į darbą, jūs tiesiog supratote, kad pamiršote išjungti šviesą savo kambariuose? Nereikia eiti namo, išjunkite jį vienu nuotoliniu veiksmu iš savo mobiliojo telefono.


Taip pat galite užprogramuoti savo šviesą, kad jie įsijungtų pagal pageidaujamą laiką (pabudimas, išvykimas į darbą, grįžimas namo ir tt).


CREATE SCENARIOS SU LIGHT DIMMING

Mūsų namų automatikos sprendimai taip pat leidžia jums sukurti scenarijus pagal jūsų kasdienius momentus. Tai pagerina jūsų gyvenimo sąlygas. Mėgėjų vakarienė? Pavyzdžiui, paleiskite iš anksto nustatytą scenarijų su silpnu apšvietimu.


SIMULATE ATSIŽVELGIANT Į DIDELIO SAUGUMĄ

Dėl savo namų automatizavimo sprendimų buvimo modeliavimo, eikite į savo atostogas visiškai ramiai. Siekiant užtikrinti jūsų namų saugumą, prijungtas apšvietimo valdymas leidžia jums sukurti individualius scenarijus, kad jūsų šviesos įsijungtų taip, lyg buvote ten.


SUSIJ ŠVIESOS ĮRENGIMAS

Norėdami prijungti visus namuose esančius žibintus ar apšvietimą, „Delta Dore“ „TYDOM HOME AUTOMATION BOX“ suteikia galimybę padėti modulį už savo jungiklių arba įjungti papildomą šviesą. Kai tai padaroma, galite valdyti apšvietimą naudodami programą iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.


DELTA DORE SUDERINAMI BRANDAI

„Delta Dore“ komandos dirba kartu su pirmaujančiais prekių ženklais, kad sukurtų daugiafunkcinį prijungtą namą ir leistų pasirinkti prijungtą įrangą. Taigi prijungtas apšvietimas yra suderinamas su „Philips HUE“ prekės ženklu per „LIFEDOMUS“, aukščiausios klasės sprendimą.


Rekomenduojame

more_vertNamų valdymo sistema Tydom 1.0

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Skaityti daugiau
Namų valdymo sistema Tydom 1.0close

Namų automatikos IP šliuzai vietiniam arba nuotoliniam valdymui naudojant TYDOM programąPrivalumai naudojant TYDOM 1.0:Centralizuokite ir tvarkykite visą savo namų įrangą: šildymą, signalizaciją, garažo vartus ir vartai, žaliuzės, apšvietimasPaprasta ir patogi "Tydom" programa, skirta jūsų įrangos nuotoliniam valdymui.Nemokama programa be prenumeratos."TYDOM" programa gali būti naudojama iš išmani..