compare_arrows0

Šildymo valdymas

Patikslinkite paiešką

  • Rūšiuoti
    Rodyti tik sandėlyje:
more_vertElektros šildymo įmtuvas
Be mokesčių: 104.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Elektros šildymo įmtuvasclose

RF 4890 naudojimo privalumai:Puikiai tinka temperatūrai valdyti atskirai kiekviename kambaryjeZonos termostatas užtikrina aukštą valdymo tikslumąGalimybė pridėti grindų jutiklį, kad būtų patogiau ir saugiauSpecialiai elektriniam grindų šildymuiSavaitės programavimas centralizuotas TYDOM 4000Individualus kambario valdymas su TYBOX 5101 zonos termostatuRF termostato valdymo parinkimasGP 40 arba GP 5..

more_vertGRENTON DIGITAL IN Z-Wave
Be mokesčių: 65.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
GRENTON DIGITAL IN Z-Waveclose

SAVYBĖS2 x230 V išėjimaigalima prijungti iki 1,8 kW apkrovostvarko visas perjungimo funkcijas, nuolatinį perjungimą, laiko nustatymo perjungimąprie jo galima prijungti iki 2x 230V įėjimųįėjimai  laisvai sukonfigūruotimažas dydis - gali būti pritaikytas prie 60 mm dežutėsmaitinamas 230Vbendrauja su kitais belaidžiais moduliais naudodamas tinklo tinklą TECHNINE INFORMACIJAmaitinamas: 230 V..

more_vertGRENTON RELAYx2, DIN, TF-Bu
Be mokesčių: 81.82€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
more_vertGRENTON RELAYx4, DIN, TF-Bus
Be mokesčių: 98.35€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
GRENTON RELAYx4, DIN, TF-Busclose

Relinių išėjimų modulis  tvirtinimui DIN bėgių.Modulis leidžia valdyti bet kokį elektros prietaisą be papildomų valdymo relių.savybės• 4 reliniai išėjimai;• leidžia tiesiogiai prijungti prie 3,6 kW;• atlieka perjungimo funkcijas, nuolatinį perjungimą,įjungtas ribotą laikąišėjimų būsenos indikacija..

more_vertLaidinis termostatas TYBOX5000
Be mokesčių: 89.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Laidinis termostatas TYBOX5000close

Privalumai naudojant "TYBOX 5000":Lengvas ir greitas temperatūros pokytis su termostatuSuderinama su "TYDOM" ekosistemos nuotoliniam valdymui ir programavimui naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterįKietasis laidinis katilo termostatas arba negrįžtamasis šilumos siurblysTPI valdiklisTemperatūros reguliavimasRodo kambario temperatūrą..

more_vertTermostato  TYBOX 5000 ir  TYDOM 1.0 IP box rinkinis
Be mokesčių: 199.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Termostato TYBOX 5000 ir TYDOM 1.0 IP box rinkinisclose

Puikus belaidžio laidinio belaidžio ryšio sprendimasLengvas ir greitas temperatūros pokytis su termostatuIntuityvusis nuotolinis valdymas ir programavimas naudojant "TYDOM" programąTermostatas, tinkantis kambario dekoravimui dėl 5 skirtingų dangų spalvųPrijungtas termostatas katilui arba negrįžtamam šilumos siurbliuiŠildymo valdymas nuotoliniu būdu naudojant "TYDOM" programąProgramuojamas termosta..

more_vertTermostato rinkinys TYBOX 5100
Be mokesčių: 251.00€

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Daugiau
Termostato rinkinys TYBOX 5100 close

Šildymo valdymas nuotoliniu būdu naudojant programą „TYDOM“Programuokite termostatą skirtingais  т (pakildami, palikdami namus, vakare ir pan.) Naudojant „TYDOM“ programąTermostato temperatūros nustatymo keitimasKambario temperatūros rodymas termostateNaudodamiesi „TYDOM“ programa, TYDOM 1.0 galima naudoti norėdami valdyti savo žaliuzės ir pan.Komplektą sudaro:TYDOM 1.0  namų automatikos..

Šildymo valdymas

Greičiausias būdas taupyti energiją yra temperatūros mažinimas, kai nėra poreikio šildymui. Laikas, kai esate išvykę, arba miegate, yra puiki galimybė taupyti lėšas - jums nereikia nieko daryti. Tai ypač lengva su šiuolaikiniais automatizuotais šildymo valdymo sprendimais.

Nepriklausomai  nuo šildymo sistemos tipo savo namuose, elektros ar karšto vandens ruošimo būdo, mūsų siūlomi produkta leidžia optimizuoti temperatūrą jūsų namuose, pasirinkti  optimaliausia temperatūros palaikimo budą ir taip sumažinti sąskaitas už elektrą. Energijos valdymo elementai, termostatai ir  apkrovos reguliatoriai naudojami naujos ir senos statybų pastatuose. Kur jūs bebūtumėte, namuose ar darbe, siūlomi sprendimai leidžia jums valdyti įrangą, naudodami išmanųjį telefoną arba planšetė.